Corporació 2015-2019 - València

Composició del Ple de l'Ajuntament. Corporació 2015-2019

La Corporació Municipal actual es va constituir el dia 15 de juny de 2019 i està integrada per:

ALCALDE

|


REGIDORS Y REGIDORAS


|

Sr. José María BRAVO PLANA-SALA (Substitueix a Santiago Benlliure Moreno)

|

|

|

|

|

|

Sra. Neus FÁBREGAS SANTANA (Substitueix a Jordi Peris Blanes)

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

Sra. Anaïs MEGUZZATO GARCÍA (Substitueix a Joan Calabuig Rull)

|

|

Sr. Alfonso NOVO BELENGUERAlfonso NOVO BELENGUER

|

|

|

|

|

|

columna_principal_2:

Sra.Beatriz SIMÓN CASTELLETS

|

|

|

|


|

Sr. Jordi PERIS BLANES (fins 12 de juliol de 2017)

|

Sr. Joan CALABUIG RULL (fins 5 d'agost de 2016)

|


Sr. Santiago BENLLIURE MORENO (fins 22 de febrer de 2018)

|